קרן לסר אדריכלות פנים הוא סטודיו לתכנון ועיצוב אדריכלי הפועל מזה 17 שנה כמשרד מקצועי, יצירתי וחדשני. המשרד מתמחה בתחום המגורים - עיצוב מחדש של בתים ודירות קיימים (שיפוצים) וליווי בנייה של בתים ודירות חדשות.

 

הסטודיו פועל כמשרד בוטיק, בעבודה משותפת עם כל אחד ואחד מהלקוחות, מתוך החלטה להתעמק יחדיו בפרטים הקטנים בכל בית וליצור תוצאה תפורה לפי מידות הפרויקט מבחינה עיצובית ותקציבית. תוצאת שיתוף הפעולה היא בתים שהם שילוב מקסימלי של שלושת האלמנטים החשובים ביותר בבניית בית: הטעם העיצובי של הלקוחות, מענה לדרישות הפונקציונאלית ועמידה במסגרת התקציב.

 

 הסטודיו פועל במגוון רחב של סגנונות עיצוביים, מתוך הבנה שלכל אחד טעמו וסגנונו הייחודי ולכל לקוח השאיפה ליצירה אישית וחד פעמית שאינה בהכרח הסגנון האישי של המעצב. המראה הסופי הוא תוצאה של תהליך עיצובי בו הלקוחות לוקחים חלק פעיל, תוך הבנה שגם הדרך חשובה, וחוויית עיצוב הבית היא מסע אישי ורגשי בו יש מקום לרצונות, מאוויים ושינויים, והשאיפה היא למצות את התהליך ולייצר חוויה חיובית ומהנה לאורך כל הדרך.

 

התוצאה הסופית המתקבלת שונה בהכרח מבית לבית מתוך הבנה שאין משפחות זהות ולכל לקוח הטעמים והדרישות הפונקציונאליות שלו. כמו כן לסטודיו ניסיון עשיר עם מגוון רחב של קבלנים, אנשי מקצוע וספקים מכל תחומי הבנייה והעיצוב וברמות מחירים שונות. ניסיון זה מאפשר ליצור קשת רחבה של יישומים מעוצבים בטווח מחירים רחב.

אודות